Comarch iKsiegowosc24

Jeżeli poszukujesz profesjonalistów, pracujących na aktualnym i zgodnym z przepisami oprogramowaniu do księgowości, portal iKsięgowość24 jest dla Ciebie.

Usługi Księgowe i Obsługa Kadrowo-Płacowa Skorzystaj z bogatej oferty biur rachunkowych, pracujących na oprogramowaniu Comarch i skup się na rozwoju swojej firmy, my zajmiemy się resztą.

Wyszukiwarka iKsięgowość24

Portal iKsięgowość24 powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy szukają biur rachunkowych i kancelarii podatkowych gwarantujących najwyższą jakość świadczonych usług. Specjalistów, którzy pracują na oprogramowaniu, które jest aktualne i zgodne z często zmieniającymi się przepisami prawa.

Dzięki przejrzystej wyszukiwarce, możesz w łatwy sposób znaleźć biuro rachunkowe, wykorzystujące na co dzień najpopularniejsze oprogramowanie dla księgowych, czyli Comarch ERP Optima.

Możliwość skorzystania bezpłatnie z programu do fakturowania online

Tysiące przesłanych elektronicznie dokumentów do biur

Gwarancja bezpieczeństwa i najwyższego standardu obsługi

Na iKsięgowość24 znajdziesz księgowych, doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów z całej Polski. Wybierz swojego księgowego i skontaktuj się z nim. Wszystkie niezbędne dane, znajdziesz na indywidualnej wizytówce biura.